Hakkımızda

FİRMAMIZ 1995 YILINDA KURULMUŞTUR YAKLAŞIK 22 YILDIR OTOMOTİV SERVİS ve GARAJ EKİPMANLARI KONUSUNDA İTHALAT,İHRACAT,SATIŞ,SERVİS,YEDEK PARÇA,KALİBRASYON ve EĞİTİM HİZMETLERİNİ VERMEKTEDİR.

İstanbul Haramidere de OTOPORT  Plaza da modern eğitim merkezlerimizde yurt içi ve yurtdışı teknisyenlere verdiğimiz pdr – boyasız hasar onarımı ile ilgili eğitimlerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Dünyada pdr eğitimi konusunda en ciddi ve detaylı eğitim veren BMW GROUP UNIVERSITY U.S.A. da ve İsviçre , Brüksel gibi ülkelerdeki okullarda aldığımız eğitimler sonucunda hazırladığımız 75 sayfalık eğitim kitabında pdr ile ilgili ışık eğitimi , Thotbox pdr eğitimi , pdr şiş – levye kullanım eğitimi ile sıcak silikon tekniği ile pdr onarım teknikleri konusunda verdiğimiz eğitimlerde 2016 yılında yaklaşık 200 firmaya eğitim verdik .

TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OLDUĞUMUZ DANİMARKA MENŞEİLİ MIGATRONIC FİRMASININ DANİMARKA’NIN KUZEYİNDEKİ AVRUPANIN EN BÜYÜK EĞİTİM MERKEZİNDE ve YİNE MÜMESSİLİ OLDUĞUMUZ TERMOMECCANICA GL. FİRMASININ İTALYA DAKİ EĞİTİM MERKEZLERİNDE HER YIL GELİŞEN OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ VE ARAÇ ONARIM EKİPMANLARI İLE İLGİLİ , KONUSUNDA UZMAN 45 TEKNİK EĞİTMEN TARAFINDAN FİRMAMIZ TEKNİSYENLERİ İLE BİRLİKTE ARAÇ KAROSERİ ONARIM VE KAYNAK TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA EĞİTİM ALMAKTAYIZ.

AMACIMIZ EKİPMAN TEDARİĞİNİ YAPTIĞIMIZ FİRMALARA , ALDIĞIMIZ BU EĞİTİM BİLGİLERİNİ AKTARMAK , TEKNİSYENLERİ , GELİŞEN OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ HAKKINDA BİLGİLENDİRMEKTİR.

ŞİRKET MERKEZ ve İTHALAT OFİSİMİZ İSTANBUL MASLAK ‘da OLUP AYRICA ESENYURT SANAYİ BÖLGESİNDE İTHALATINI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ CİHAZLARI DEPOLADIĞIMIZ BÜYÜK BİR MERKEZ DEPOMUZ BULUNMAKTADIR .

MÜMESSİLİ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİN ,SATIŞ SONRASI, YEDEKPARÇA, TEKNİK ARIZA VE ONARIMLARI YİNE FİRMAMIZ BÜNYESİNDEKİ TEKNİSYENLER TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.